1) 4 1/10 : 3 4/5

2) 1: 2 1/3

3) х - 2 6/11 - 22/21

+2
Ответы (1)
  1. 21 мая, 15:01
    0
    1) 41/10 : 19/5 = 41/2*19=41/38=1,07