1) x + (6 2/5-4,91) = 5,35

2) y + (9,31-7 1/4) = 8,2

3) (7,61-2 3/25) + x=7

4) (8,61-3 3/4) + y=12,1

+4
Ответы (1)
  1. 20 мая, 15:28
    0
    1) x=5,35 - (6,4-4,91) = 3,87=3 87/100

    2) y=8.2 - (9,31-7.25) = 6.14=6 7/50

    3) х=7 - (7,61-2.12) = 1,51=1 51/100

    4) у=12.1 - (8,61-3.75) = 7.24=7 6/25