1) 7,6:х=2,1/9:2,4/9 = 2) (2,7/24:1,5/6-1,6•0,3) : (-1,1) =

+5
Ответы (1)
  1. 14 марта, 22:59
    0
    1) 7,6:х=2,1/9:2,4/9 = 9

    2) (2,7/24:1,5/6-1,6•0,3) : (-1,1) = 1,1