8 1/5:15 1/6+3 2/7=?

+5
Ответы (1)
  1. 10 мая, 08:22
    0
    8 1/5:15 1/6+3 2/7=

    41/5*6/91+23/7=

    246/455+1495/455=1741/455=3 ц376/455