1) 28/35+63/15=

2) 18/24+23/53=

3) 19/51+11/17=

+5
Ответы (1)
  1. 1 июня, 17:46
    0
    1) 28/35+63/15=84/105+441/105=525/105=5

    2) 18/24+23/53=954/1272+552/1272=

    1506/1272=251/212=1 39/212

    3) 19/51+11/17=19/51+33/51=52/51=1 1/51