X + (x-3.8) = 12.4 розвязання

+3
Ответы (2)
  1. 27 февраля, 18:26
    0
    X + (x-3.8) = 12.4

    x+x-3.8=12.4

    2x-3.8=12.4

    2x=12.4-3.8

    2x=8.6

    x=4.3
  2. 27 февраля, 19:10
    0
    х + (x-3.8) = 12.4

    х+х-3,8=12,4

    2 х=12,4+3,8

    2 х=16,2

    х=16,2 : 2

    х=8,1