8 * (-3.4) - 4 (6-2 * (-3.4))

+2
Ответы (1)
  1. 18 мая, 02:20
    0
    8 * (-3,4) - 4 * (6-2 * (-3,4)) = - 27,2-4 * (6+6,8) = - 27,2-4*12,8=-27,2-51,2=-78,4.