7*8-6+7*6+6*4+999+44*4+222*9

+2
Ответы (1)
  1. 24 января, 12:09
    0
    7*8=56

    7*6=42

    56-42=14

    7*6=42

    6*4=24

    14+42+24=80

    80+999=1079

    44*4=176

    1079+176=1255

    222*9=1998

    1255+1998=3253

    Ответ: 3253