1 7/12+3 7/8+4 1/6 + (-5 3/4)

+4
Ответы (1)
  1. 23 июня, 00:02
    0
    1 7/12+3 7/8+4 1/6 + (-5 3/4) = 1 14/24 + 3 21/24 + 4 4/24 - 5 18/24 = 3 21/24 = 3 7/8

    ответ: 3 7/8