Как сократить

1 + х+1+х+1

2 3 6

1+у+1+у+3

8 4 2

+2
Ответы (1)
  1. 20 мая, 15:12
    0
    1) 1 + 1 + 1 = 3

    х + х = 2 х

    3 + 2 х

    2) 2 + 3 + 6 = 11

    3) 1 + 1 + 3 = 5

    у + у = 2 у

    5 + 2 у

    4) 8 + 4 + 2 = 14