12 3/4-1 1/4-3 3/4+2 1/4

+1
Ответы (1)
  1. 7 марта, 00:10
    0
    12 3/4-1 1/4-3 3/4+2 1/4=10

    51/4-5/4-15/4+9/4=40/4=10