10+5+90 (50:10) : 1+1000•100-1000

+4
Ответы (1)
  1. 7 октября, 06:14
    0
    50:10=5

    90*5=450

    450:1=450

    1000*100=100000

    10+5=15

    15+450=465

    465+100000=100465

    10465-1000=99465