1+3+5+7+9 ... + 93+95+97+99

+5
Ответы (1)
  1. 5 октября, 22:21
    0
    1+3+5+7+9 ... + 93+95+97+99 = (1+99) + (3+97) ... (49+51) = 100*25=2500