2,7 а + 0,3 а - 1,3 = 16,7

+1
Ответы (1)
  1. 9 июня, 11:00
    0
    2.7a+0.3a-1.3=16.7

    2.7a+0.3a=16.7+1.3

    3a=18

    a=6