Дополни 600 г до 1 кг; 420 г до 500 г; 280 г до 300 г; 540 г до 600 г.

+4
Ответы (1)
  1. 19 декабря, 01:27
    0
    600 г + 400 г = 1 кг.

    420 г+80 г = 500 г.

    280 г+20 г = 300 г.

    540 г+60 г=600 г ...