28 х 7 - (32 - 16) : 4 + 51 : 17 - 14

+5
Ответы (1)
  1. 23 апреля, 07:56
    0
    28 * 7 - (32 - 16) : 4 + 51 : 17 - 14 = 196 - 16 : 4 + 51 : 17 - 14 = 196-4+3-14 = 181