3 3/4*1 2/3+3 3/4*1/3=

+4
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 02:06
    0
    3 3/4*1 2/3+3 3/4*1/3=15/4*5/3+15/3*1/3=15/4 (5/3+1/3) = 15/4*2=7,5