248+8•8, 756 - (359-172)

+2
Ответы (2)
  1. 9 мая, 22:14
    0
    248+8•8=248+64=312, 756 - (359-172) = 756-187=569
  2. 10 мая, 00:29
    0
    248+8•8

    248+64=312

    756 - (359-172) = 569