2 3/13*4 5/9-2 3/13*1 5/9

+3
Ответы (1)
  1. 17 января, 12:00
    0
    2 3/13*4 5/9-2 3/13*1 5/9=2 3/13 * (4 5/9-1 5/9) = 2 3/13*3=29/13*3=87/13=

    =6 9/13