43,68 : 1,4 - (0,0312 + 0 056 * 1,05)

+4
Ответы (1)
  1. 3 декабря, 23:26
    0
    1) 0,056*1,05=0,0588

    2) 0,0312+0,0588=0,09

    3) 43,68/1,4=436,8/14=31,2

    4) 31,2-0,09=31,11