Блокнот зошит и ручка разом коштують 8 грн 25 коп ручка утричи дорожча за зошит, а зошит на 75 коп дешевший вид блокнота. скильки коштують зошит блокнот и ручка окремо

+3
Ответы (1)
  1. 19 января, 19:32
    0
    8 грн. 25 коп.=825 коп. Блокнот-x, зошит - (х-75), ручка-3 х.

    х + (х-75) + 3 х=825

    4 х+х-75=825

    5 х-75=825

    5 х=900

    х=180

    Ответ: 180 коп. = 1 грн. 80 коп.