6,6*10^3*60,84*10^6/2=

+3
Ответы (1)
  1. 12 июля, 22:09
    0
    1) 6,6 * 60,84 = 401,544

    2) (10 ^ 3) * (10 ^ 6) = 10 ^ 9

    3) 401,544 : 2 = 200,772

    4) 200,772 * (10 ^ 9) = 200772 * (10 ^ 6)