4 3 3/4 - 2 1/6 5) 2 3/4 + 3 2/5 6) 5 - 3 14/17

+2
Ответы (1)
  1. 16 апреля, 03:20
    0
    4) 3 3/4 - 2 1/6 = 3 9/12 - 2 2/12 = 1 7/12

    5) 2 3/4 + 3 2/5 = 2 15/20 + 3 8/20 = 5 23/20 = 6 3/20

    6) 5 - 3 14/17 = 4 17/17 - 3 14/17 = 1 3/17