Фактариал

5!

12!

7!

14!

+3
Ответы (1)
  1. 17 ноября, 20:06
    0
    5! = 1·2·3·4·5 = 120

    12! = 1·2·3·4·5·6·7·8·9·10·11·12 = 479001600

    7! = 1·2·3·4·5·6·7 = 5 040

    14! = 1·2·3·4·5·6·7·8·9·10·11·12·13·14 = 87178291200