13/18*36/13 13/18:5/18 3 13/18-15/18 1 1/18*2 2/19 13/18+5/6 13/18+5/27 13/18-5/11

+4
Ответы (1)
  1. 18 июля, 05:33
    0
    13/18*36/13=1/2

    13/18:5/18=2 целых 3/5

    3 13/18-15/18=2 16/18

    11/18*2=1 2/9

    13/18+5/6=28/18