2 м45 см = ... см

2 м (квадратных) 45 см (квадратных) = ... см

2 м (кубичних) 45 см (кубичних) = ... см

2 м45 см = ... м

2 м (квадратных) 45 см (квадратных) = ... м

2 м (кубичних) 45 см (кубичних) = ... м

+1
Ответы (2)
  1. 16 июня, 01:06
    0
    2 м45 см=245 см

    2*100*100+45=20045 кв. См

    2*100*100*100+45=2000045 куб. См

    2 м45 см = 2,45 м

    2+45:10000=2,0045 кв. М

    2+45:1000000=2,000045 куб. М
  2. 16 июня, 02:40
    0
    Даб степ!