10/3:2/3*1/5 = 4/5*5/2:6=

+3
Ответы (1)
  1. 9 марта, 21:36
    0
    1) 10/3:2/3*1/5=1

    1) 10/3:2/3=10/3*3/2=5

    2) 5*1/5=1

    2) 4/5*5/2:6=1/3

    1) 4/5*5/2=2

    2) 2:6=2/6=1/3