3 2/5 : x=6 4/5:1 1/3

+4
Ответы (1)
  1. 31 октября, 11:36
    0
    32/5 : x = 64/5 : 4/3

    32/5 : x = 48/5

    X = 32/5 : 48/5

    X = 2/3