12 - + 4=14 11 - - 5=5 13 - + 8=18 14 - - 7=3

+4
Ответы (1)
  1. 31 августа, 08:03
    0
    12-2+4=14

    11-1-5=5

    13-3+8=18

    14-4-7=3