8□ (7/15) + 4□ (2/3) - 0,8=

+3
Ответы (1)
  1. 17 июня, 23:14
    0
    56/15 + 8/3 - 8/10 = (56+40) / 15-8/10=32/5-8/10=56/10=5,6