Б) 56 • 1 - (8 • 2 - 16 : 1) • (593 216 - 7564)

+5
Ответы (2)
  1. 1 марта, 18:17
    0
    56 - (16-16) * 585652=56*585652=32796512
  2. 1 марта, 19:37
    0
    1. 8*2=16

    2. 16/1=16

    3. 16-16=0

    4. 593216-7564=585652

    5. 56*1=56

    6. 0*585652=0

    7. 56-0=56