A) 2-2 (х-1) = 4 (х-2). b) 3-y+2 (5-y) = 4y-8

+5
Ответы (2)
  1. 7 мая, 09:00
    0
    А) 2-2 х+2=4 х-8 2-2 х+2-4 х+8=0 - 6 х=-12 Х=2 Б) 3-у+10-2 у-4 у+8=0 - 7 у=-21 у=3
  2. 7 мая, 10:05
    0
    2-2 х+2=4 х-8 12=6 х х=2 13-3 у=4 у-8 13+8=4 у+3 у у=3