20*10^-4 + 3*10^-3+0.5*10^-2=0.1

+2
Ответы (1)
  1. 29 ноября, 15:15
    0
    20*0,0001+3*0,001+0,5*0,01-0.1=0

    0,002+0,003+0,005-0,1=0

    0.01-0.1=0, 09