Математика 2 сынып 110-бет 4-есеп

+1
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 02:11
    0
    50 + (2+8) = 60

    50 + (10-8) = 52

    40 + (10+3) = 53

    30 + (29+1) = 60

    56 - (2+4) = 50