7 3/4 - (4 5/6 - 3 1/2) + 1 2/3

+5
Ответы (1)
  1. 29 июня, 11:09
    0
    7 3/4 - (4 5/6 - 3 1/2) = 1 2/3=7 3/4 - (4 5/6 - 3 3/6) = 7 3/4 - 1 2/6 = 7 9/12 - 1 4/12 = 6 5/12