18• (0,3 х11.6) = 345,42

+2
Ответы (1)
  1. 14 ноября, 08:56
    0
    18 * (0,3 х11,6) = 345,42

    (0,3 х11,6) = 345,42:18

    0,3 х11,6=19,19

    3,48 х=19,19

    х=19,19:3,48

    х=5,514

    18 * (0,3*5,514*11,6) = 345,42

    18*19,19=345,4

    345,4=345,4