K+6 28-k k=7 k=8 k=10

+5
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 05:55
    0
    1) k = 7

    7 + 6 = 13

    28 - 7 = 21

    2) k = 8

    8 + 6 = 14

    28 - 8 = 20

    3) k = 10

    10 + 6 = 16

    28 - 10 = 18