К + 6 28-к к=7 к=8 к=9 к=10

+3
Ответы (1)
  1. 5 февраля, 06:57
    0
    7+6=13

    8+6=14

    9+6=15

    10+6=16

    28-7=21

    28-8=20

    28-9=19

    28-10=18