350 : 7 : 2 + (38 - 9) х 3 =

+4
Ответы (2)
  1. 14 марта, 20:50
    0
    350:7:2 + (38-9) * 3=100

    1) 38-9=29

    2) 350:7=50

    3) 50:2=25

    4) 25*3=75

    5) 25+75=100
  2. 14 марта, 21:29
    0
    1) 38 - 9 = 29

    2) 350 : 7 = 50

    3) 50 : 2 = 25

    4) 29 * 3 = 87

    5) 25 + 87 = 112