12 3/35-5 9/14-9/10=

+4
Ответы (1)
  1. 4 мая, 11:54
    0
    423/35 - 79/14 - 9/10 = 1692/140-790/140-126/140=776/140=5 76/140 = 5 38/70 = 5 19/35