Помогите решить

х^2+5 х=-6

+1
Ответы (2)
  1. 10 июня, 00:57
    0
    X^2+5x+6=0

    D = 5^2 - 4*6=25-24=1

    x1 = - 5 - 1 / 2 = - 3

    x2 = - 5 + 1 / 2=-2
  2. 10 июня, 04:47
    0
    X^2 + 5x + 6 = 0

    x1 = - 3; x2 = - 2 (за теоремой Виета)