5 * (48/6+2/2) - 280/20*3 + (50-32) / 9=?

+3
Ответы (1)
  1. 3 октября, 20:39
    0
    5 * (48/2+2/2) - 280/20*3 + (50-32) / 9=5 * (8+1) - 14*3+18/9=5*9+42+2=45+44=89