18 9/20+6 7/30+4 11/12

+5
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 05:20
    0
    18 9/20 + 6 7/30 + 4 11/12 = 18 27/60 + 6 14/60 + 4 55/60 = 28 96/60 = 29 36/60 = 29 6/10 = 29 3/5 = 29,6