В) 33-5x-15-8x

г) - 24+3x-9x+18

+1
Ответы (1)
  1. 3 сентября, 15:04
    0
    В) - 5 х-8 х=-33+15

    -13 х=-18

    х=1 5/13

    г) 3 х-9 х=24-18

    -6 х=6

    х=-1