7:3-?

10:4-?

10:6-?

11:4-?

12:3-?

+1
Ответы (1)
  1. 23 декабря, 15:35
    0
    7:3=7/3=2 1/3

    10:4=10/4=2 2/4=2 1/2

    10:6=10/6=1 4/6=1 2/3

    11:4=11/4=2 3/4

    12:3=12/3=4