290 070 - (5026+2 018 400 : 400) * 8=

+1
Ответы (1)
  1. 15 марта, 14:54
    0
    290070 - (5026+2018400/400) * 8=209494

    2018400/400=5046

    5026+5046=10072

    10072*8=80576

    290070-80576=209494