1027*378-72:36*905-628:4=

(650*15+350*15) * 0+800:32-25=

+2
Ответы (1)
  1. 5 августа, 09:49
    0
    1) 1027*378=388206

    2) 72/36=2

    3) 2*905=1810

    4) 628/4=157

    5) 388206-1810=386396

    6) 386396-157=386239

    1) 650*15=9750

    2) 350*15=5250

    3) 9750+5250=15000

    4) 15000*0=0

    5) 800/32=25

    6) 0+25=25

    7) 25-25=0