Уш орамда 180 м мата бар. Бырыншы жане екыншы орамда 120 м, ал екыншы жане 130 м мата болды. Ар орамда неше метр мата болды?

+3
Ответы (1)
  1. 19 июня, 20:57
    0
    120+130=250 250-180=70 120-70=50 130-70=60 70+50+60=180