752:8 + (1000-592) * 7=

+2
Ответы (2)
  1. 7 мая, 06:34
    0
    1) 1000-592=408

    2) 752:8=94

    3) 408*7=2856

    4) 94+2856=2950
  2. 7 мая, 07:27
    0
    752:8 + (1000-592) * 7 = 94 + 408*7=2950

    Ответ: 2950