30 - (6+8) 40 - (7+7) 50 - (8+8) 60 - (9+9)

+1
Ответы (2)
  1. 14 января, 00:48
    0
    30 - (6+8) = 30-14 = 16

    40 - (7+7) = 40-14=26

    50 - (8+8) = 50-16=34

    60 - (9+9) = 42-18=42
  2. 14 января, 01:33
    0
    30 - (6+8) = 42, 40 - (7+7) = 40, 50 - (8+8) = 50, 60 - (9+9) = 60.